Bildiklerini Unut – Sana Söyleyeceğim Çok Şey Var 2

“Sana Söyleyeceğim Çok Şey Var ” kurgu dışı serisi; yaşanmış gerçek bir hikayenin; birbirine bağlı iki kardeşin ani gelen ölümle birbirine veda edemeden ayrılışının, sıradışı olaylarla örülü çarpıcı, saf ve sansürsüz yolculuğu.

Türk basınını uzun yıllardır yurtdışında başarıyla temsil eden gazeteci yazar ve kişisel gelişim hocası Ayşegül Ekinci, yarın kaygısı olmadan, ölüm kavramını düşünmeden yaşadığı hareketli hayatının ağabeyi Cerrah Dr Hüseyin Ekinci’nin ölümüyle nasıl değiştiğini anlatıyor.

Bildiklerini Unut, ağabeyinin ölümünün ardından hayata tutunmak için yollara düşen yazarın aynı zamanda yas çözümlemesine ait deneyimleri, kayıp duygusuyla baş etmeye dair derin araştırmaları ve ünlü Hintli mistik Sadhguru ile çalışmaya başlamasının soluksuz serüveni.

KİTAPLARI İLE DÜNYAYA AÇILDI

Türk basınını yıllardır yurtdışında başarıyla temsil eden ödüllü haberci ve savaş muhabiri Ayşegül Ekinci, hem yas çözümleme ve kayıp duygusuyla başa çıkmanın formüllerini verdiği hem de deneyimli bir kişisel gelişim hocası olarak kayıpları, insan doğasının kırılganlığını ve hayatın zorlayıcı yönleri karşısında deneyimlenen ıstırabı bilgeliğe dönüştürmede rehberlik ettiği Sana Söyleyeceğim Çok Şey Var kurgu dışı kitap serisiyle dünyada aranılan yazarlar arasına girdi.

Kurgu dışı kitap serisi Sana Söyleyeceğim Çok Şey Var’ da dünyaca ünlü kişisel gelişim ustalarını, guruları ve alanında tanınmış isimleri doğum ve ölüm eksenli röportajlarla bir araya getiren Ayşegül Ekinci, kitap serisi için hem röportajlar yapıyor hem de yas çözümleme eğitimleri veriyor.

Kitap serisi için Hollywood isimlerinin kişisel gelişim mentörlüğünü yapan ünlü davranış bilimci Dr John Demartini başta olmak üzere, dünyaca ünlü Hintli mistik ve yogi Sadhguru, yaşam tarzı koçu Gaur Gopal Das, Theta Healing Meditasyon tekniğinin kurucusu Vianna Stibal gibi isimlerle röportajlar ve çalışmalar yapan Ayşegül Ekinci, dünya okuyucularına daha iyi bir yaşama dair öğütler de veriyor.

DÜNYA İSİMLERİ AYŞEGÜL EKİNCİ’NİN KİTAPLARI İLE İLGİLİ NELER DEDİ:

“Ayşegül hem yazar hem de şifacı olarak gerçek bir usta. O ender rastlanan , saf ve iyi niyetli yaklaşımıyla insanları anlama, içtenlikle duyma ve bunları aktarma kabiliyetine sahip. Olağanüstü yazı dili, kelimelerinin şifası geleceğe yön veren cinsten.”
— Vianna Stibal, Theta Healing kitaplarının yazarı ve Theta Healing’in Kurucusu

“Eğer sevinç, mutluluk ve coşku gözyaşları yanaklarını yıkamadıysa henüz hayatı deneyimlememişsindir.”
— Sadhguru, Mistik, Yogi ve kitapları çok satan yazar

” Ayşegül okuduğum en iyi kişisel gelişim yazarlarından biri. Kendi hayatı üzerinden deneyimlediklerini aktarmadaki derin şifacı yanı dünyada nadir görünür cinsten.”

– Gaur Gopal Das, Dünyaca tanınmış keşiş ve Motivasyon Konuşmacısı

Dünyayla Konuşuyor


Sosyal mecralarda beni takip edebilirsiniz...Haber listeme üye olun, yeniliklerden haberdar olun...