Eva Green Bond Kızı Olmaktan Memnun

Artık o ikonik seksi Bond kızları tarihe karışıyor. James Bond gibi Bond Kadınları da evrim geçirdi. Casino Royal’de, Bond’un aşık olduğu Eva Green seksiliği değil zekayla birleşen karizmatik kadın karakterine can veriyor

Londra’da Ayşegül Ekinci’ye konuşan Eva Green, Bond kızı olmaktan oldukça memnun. Ancak, seksiliği değil zekasıyla parlamak isteyen genç oyuncu sinema oyunculuğunu sihirbazlığa benzetiyor. Bu nedenle kendini insanları şaşırtan işler yaptığı için şanslı hisseden Eva Green filmdeki Vesper Lynd karakteri için şunları söylüyor: ‘ Vesper kesinlikle çok akıllı bir kadın. Öyle kolay kolay aşık olacak bir karakter değil. Ama aşık olunca da sonuna kadar aşkına sahip olan çok kişilikli bir kadın’.

Ayşegül Ekinci: Filmin özellikle son sahnesinde gerçek bir performans sergiliyorsunuz. Nasıl çekildi bu sahne?

Eva Green: İçi su dolu bir tanka giriyorum. Ve bile bile ölüme gidiyorum. Su çok soğuktu. Benim yüzümü görüyorsunuz zaten, bu sahnede ben oynadım. Ancak bazı digital imajlar da kullanıldıç Ama şunu söylemeliyim hiç de kolay bir sahne değildi.

Ayşegül Ekinci: Yeni James Bond’u nasıl buluyorsunuz?

Eva Green: Bir kere çok erkeksi. Çok modern bence daha önceki tüm Bond’ların özelliklerini taşıyor. Böylesi daha iyi. Şimdi Daniel’le başka bir proje için biraraya geleceğiz. Ama bu sefer çok fazla aksiyon olmayacak. Daha sakin bir hikaye diyeyim size.

 

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email