Gemma Arterton tanınmamaktan dertli – Pers Prensi

James Bond filminde dikkat çeken oyuncu şikayetçi

Gemma Arterton: ‘ Hala tanınmıyorum’

Gelecek vaat eden güzel aktris Gemma Arterton, okuldan mezun olur olmaz önemli filmlerde rol aldı. James Bond filminde , Daniel Craig ile birlikte oynayıp ‘ Bond Kızı’ olma şerefine nail olan yıldız, geçtiğimiz ay vizyona giren Titanlar’ın Savaşı’nda da yarı tanrı yarı insan Perseus’a, yol gösteren gizemli Io’yu canlandırdı. Pers Prensi: Zamanın Kumları’nda  ilk defa başrolü çeken  kadın oyuncu olan Gemma Arterton, röpörtajımız esnasında çok doğaldı. Siyah bir tunik giyen Gemma Arterton, ‘ Hala tanınmıyorum’ diye dert yandı. Son dönemlerde bir çok filmde oynamasına rağmen, yolda kimsenin onu tanımamasından şikayetçi olan Gemma, ‘ Belki Pers Prensi’nden sonra, daha çok tanınırım’ dedi.

Şaka bir yana kendini hala İngiltere’nin Kent bölgesinden gelen genç kız olarak gören oyuncu, kendisini beyazperdede izleyemiyormuş.

Neden mi? Çünkü, kendine çok gülüyormuş. Bazen de olduğundan daha güzel çıktığı için gururlanıyormuş.

Hollywood’un parlayan yıldızı Gemma Arterton’un Pers Prensi ile ilgili notlarından:

-Çok eğlenceli bir film olmuş. Karaip Korsanları gibi geniş ölçekli, adeta setlerinde kaybolacağınız cinsten bir film düşünün.

-Gemma’nın oynadığı Prenses Tamina karakteri, fiziksel olarak güçlü bir kadın.  Erkek gibi dövüşen, oradan oraya koşturan, ata binen bir Amazon neredeyse! Gemma karakteri çok sevmiş, zaten aksiyon filmlerini çok seviyor. Bu arada filmden önce de haftanın altı günü spor yapıyormuş. Laf  aramızda çok faydasını görmüş.

-Aslında süt gibi beyaz bir tene sahip olan Gemma, Prenses Tamina olabilmek için neredeyse tonlarca spray tan kullanmış. Eee, dile kolay 5 ay süren çekimlerde öyle bronz gözükebilmek. Ancak, çekimler bittiği gün son spray şisesini atmış. Şimdi, tek kelimeyle spray tandan nefret ediyor.

-Gerçek yaşamda makyaj yapmayı hiç sevmiyor. İhtiyacı olduğunu düşünmüyor. Paparazziler onu, ‘ makyajlı’ ve ‘ makyajsız’ diye çekse de rahatsız olmazmış. Kendine güveni tam!!

-Aslında şarkıcı olmak için eğitim görmüş. Ve itiraf geliyor. Hayatında pek çok şey kötü gitmiş. Detaya girmek istemiyor. Ama aynı anda da pek çok şeyin daha iyiye doğru gittiğini fark etmiş. Biraz kaderci.

 

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email