Ryan Reynolds “Deadpool” Olarak Geri Dönüyor

Gişe rekorları kırdıktan sonra, Ryan Reynolds “Deadpool” olarak geri dönüyor ve bu kez her zamankinden daha da başbelası.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmekte. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişkisi olan Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır! Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekip toplamaya karar verir. Bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılacaktır.

“John Wick” ve “Atomic Blonde” yönetmeni David Leitch, daha fazla gelişmişlik, stil ve aksiyon getirmek için dümende. Leitch şöyle diyor: “Birkaç farklı harika evren yaratmaya yardım etmek onuruna ve ayrıcalığına sahibim, ama “Deadpool ”evreninde inkar edilemez derecede etkileyici olan bir şey var o da aksiyon-komedinin yeniden tanımlanması. Orijinali çok özeldi ve dünyanın kendisi o kadar geniş görünüyor ki, bir ses yaratıp yine de orijinale sadık kalabilirdiniz. ”

“Deadpool”, tüm zamanların en büyük yaş sınırlı açılışıyla, Şubat 2016’da piyasaya sürüldü ve dünya çapında 750 milyon doların üzerinde tarihteki en yüksek rütbeli yaş sınırlı filmi olmaya devam etti. “Deadpool”, En İyi Komedi veya Müzikal kategorisinde Altın Küre’ye aday gösterilen ilk canlı aksiyon kahraman filmi olarak da onurlandırıldı ve Ryan Reynolds da En İyi Erkek Oyuncu adaylığına sahip oldu.

Ryan Reynolds sadece başrolü değil, aynı zamanda “Deadpool 2” nin yazarlığını ve yapımcılığını üstlendi. “Ryan, inanılmaz bir komedi yeteneği” diyor Leitch “ve “Deadpool ”onun yapabileceği şeyler için mükemmel bir zemin. Bu karakteri çizgi romanlardan aldı ve kendi markası yaptı. “Deadpool” ve Ryan arasında sinerjik bir etki var. O konuşmaları ve dünyayı görüş şekli olarak gerçek hayatta çoğu zaman aslında Deadpool’dur. Komik ve saygısız ama aynı zamanda Deadpool gibi büyük bir kalbe ve merhamete sahip. ”

İlk filmin yazar ve yapımcıları Rhett Reese ve Paul Wernick, 2009’dan bu yana “Deadpool”un içindeler. ”Sanki hayatımız boyunca onunla yaşamışız gibi hissettiriyor ”diyor Wernick. Reynolds, orijinal “Deadpool” ın senaryosunu yazmak için Reese ve Wernick’e başvurdu ve Reese, “Filmi çekmek için beş ya da altı yıl yokuş yukarı tırmandık ve bu aslında bir şekilde bir tutku projesiydi. Süper kahramanlar söz konusu olduğunda “Deadpool”, portakallar arasında bir elma gibidir. O; aptal, çocuksu, şiddetli ve sinir bozucudur. Diğer süper kahramanların olmadığı birçok şey, hatta o bir süper kahraman bile değil. Süper kahraman kostümü içinde bir anti-kahraman. ”

“Deadpool, ‘Notre Dame’ın Kamburu’gibi bir şey’’ diyor Leitch. “O, şekilsiz ve inanılmaz derecede empatik. Harika bir arka planı var. İyileştirici güçleri olan bir erkeğin yerine getirilmesini istediği dileği var. O, yenilmez ve saygısız. Karanlık, komik ve saçmasapan ama duymaktan hoşlandığımız şeyler söylüyor. Bu karışım bir karakter için harika. ”

Wernick şöyle ekliyor: “Deadpool, alçak gönüllü ve kendini beğenen utanç verici bir sarmaldır. Biz sadece ona aşık olduk. Yazdığımız süre boyunca Ryan’ın sesini kafamızda canlandırmış olmak büyük bir ayrıcalıktı. O Deadpool. Onun aklı tek bir karakter olarak düşünür ve konuşur. Bilgisayarın başında oturup, onun için yazmak gerçekten bir zevkti. ”

“Ryan’ın mizah anlayışı, Deadpool’la uyumluydu” diyor Reese. “O çok kibirli, agresif, aptal ve olgunlaşmamış. Bu onun için mükemmel bir eşleşmeydi ve bunun farkındaydı. İlk filme başlamadan önce karaktere aşıktı. Getirdiği pek çok şey arasında, fiziki olarak, Deadpool’u maskesinin ve giysisinin ardında onun komik olmasını sağlamaktı. Mizahını ve kişiliğini iletmek için bedeniyle ve jestleriyle çok şey yapabilir, bu yüzden yüzünü sadece filmin yarısında görüyor olmamıza rağmen, komedisini sesi ve tavırları aracılığıyla iletebilir. ”

 

 

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email