Yaşayan En Seksi Kadın Megan Fox

Yaşayan en seksi kadın Megan Fox: ‘ Türkiye’de hayranlarım olduğuna çok sevindim’

Megan Fox  ‘ Beni seksi bulmalarından utanıyorum’

Dünyanın en seksi kadını kendini seksi bulmuyormuş

Angelina Jolie benzerliğiyle dikkat çeken, basına takındığı mesafeli tavırlar ve sert çıkışlarla soğuk güzel olarak adlandırılan, erkek dergisi FHM tarafından ‘ Son Yılların En Seksi Kadını’ seçilen 23 yaşındaki Megan Fox, Londra’da Ayşegül Ekinci’ye konuştu.

2007 yılına damgasını vuran iyi ve kötü robotların savaşını anlatan Tranformers filminin devamı olan Transformers 2-The Revenge of The Fallen-Yenilenlerin İntikamı filminin Londra galasında dünya basınıyla buluşan Megan Fox, arkadaşımız Ayşegül Ekinci’ye ilginç açıklamalarda bulundu. Hakkında çıkan yalan yanlış haberlere kızdığı için basına mesafeli davranan ve Londra prömiyerinde korumalarla dolaşan Megan Fox, bu kuralı Ayşegül Ekinci için bozdu. ‘ Türkiye’de hayranlarım olduğuna çok sevindim’ diyen Megan Fox, ‘ Onları çok seviyorum, beni desteklesinler’ dedi.

Angelina Jolie’ye benzediğini reddeden asi güzel, ‘ Ben benim, eminim onun benden haberi bile yoktur’ açıklamalarıyla dikkat çekerken, Londra basın toplantısında kendisine uyuşturucu ile ilgili soru soran basın mensuplarına da ateş püskürdü. Bir basın mensubunun, ‘ Erkek dergisine verdiğiniz röpörtajda esrar kullanımının yasal olmasını onaylıyorsunuz, peki çocuklar bundan etkilenmez mi?’ sorusuna, ‘ Çocukların erkek dergisi okuduğunu bilmiyordum’ diyen seksi yıldız sözlerine şöyle devam etti: ‘ Bu benim kişisel görüşüm. Alkol kullanımı nasıl belli bir yaştan sonra yasalsa, bence kenevir içinde öyle bir uygulama olabilir’. Arkadaşımız Ayşegül Ekinci’nin, ‘Kendinizi seksi buluyor musunuz?’ sorusuna içtenlikle cevap veren Megan Fox, ‘ İnanır mısınız, bütün gün her gittiğim yerde hemen hemen tanıştığım her insandan bu iltifatı duyuyorum. Ve gerçekten utanıyorum. İnsanlar beni seksi görebilir ama ben kendimi seksi bulmuyorum’ itirafında bulundu.

İnternette hakkımda çıkan haberlere hiç bakmam

Londra’da, Ayşegül Ekinci’ye içini döken Megan Fox basına niye tavır aldığını da şöyle anlattı: ‘ İnanın en iyi niyetimle söyleşi yapıyorum, ama gazeteciler ısrarla sözlerimi değiştirip, kendi yazmak istediklerini yazıyorlar. Ben de olduğumdan farklı görünmemek için emin olmadığım gazetecilerle konuşmuyorum’. Yirmiüç yaşına rağmen basına kırgınlığını dile getiren Megan Fox, internetden de yakındı.’

İnternetde kendimle ilgili haberlere hiç bakmam, benimle ilgili ne yazılmış araştırmam’ diyen güzel yıldız böylece kafasının daha rahat olduğuna da dikkat çekti.

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email