Kozmik Enerji Sistemi

Kozmik Enerji bilgileri Lemurya ve Atlantis döneminden gelir. Bu bilgilerin kaynağı eski Mısır, Tibet, Güney ve Kuzey Amerika’dır.  800 yüzyıl önce Tibetli şaman rahipler tarafından uygulanan bu enerjisel şifa yöntemi, Rus kökenli Ririhof ailesinin konuya merak duymasıyla araştırılmış ve Rusya’ya getirilmiştir. Bu nedenle frekanslarla çalışan bu sistemde çok kadim bilgiler ve frekans özleri vardır.  Sonrasında, Kozmik Enerji, Rus Doktor Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından araştırılıp, incelenmiştir. Petrov, hastalıkların nedenlerini araştırırken bu yöntemi sıkça kullanıp aldığı olumlu sonuçlar üzerine, 1994 yılında Kozmik Enerji Okulu’nu açmıştır.

Kozmik Enerji Terapisi, organların enerji alanlarında ve aurada oluşmuş enerji blokajlarını temizler ve pozitif enerji ile doldurur. Kozmik Enerji sistemi içinde birebir seans verildiği gibi, danışan hazırsa kanal uyumlamaları da yapılabilir. Seanslar, bire bir ya da uzaktan yapılmaktadır.

Evrenin özündeki matematik sistemi ve frekanslarla çalışan Kozmik Enerji Sistemi, bütünsel bir arınma sağlar. Bu sistem, inisiyasyon (uyumlanma) ile aktarılır. Yani hocadan öğrenciye geçen bir öğretidir. Bu nedenle uygulayıcının enerji bütünlüğü, niyeti ve saflığı önemlidir. Tüm bütünsel çalışmalarda, uygulayıcı ya da eğitmeni iyi seçmek gerekir.

Ayşegül Ekinci, Kozmik Enerji Master, Magister, Zorastrizm  ve diğer kozmik enerji çalışma ve uyumlamalarını bu konuda uluslararası bir isim olan Nico Tosark ile tamamlamıştır.

Frekanslar, Enerji Sistemi

Kozmik Enerji Sistemi korunma, arınma ve organsal ( organların enerji alanları, bulundukları meridyenler) şifa frekanslarından oluşur. Sistemin içindeki Budist, Magic ve Magister adı verilen frekans grupları ile fiziksel, eterik, astral, mental, karma, ego ve mutlak beden üzerinde çalışılabilir. Uygulayıcı özel bir soruna çözüm odaklı değil bütünsel denge ve şifa odaklı çalışmalıdır. İlk olarak 12 seans önerilir. Bir kişinin kozmik enerji seanslarından tam olarak verim alabilmesi için 12-15 seans önerilir. Daha sonra ara verilerek ikinci bir 12 seansa başlanabilir. Terapist seans sıklığına kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre karar verir.

 

Bütünsel çalışmalar tıbbı tedavi yerine geçmez. Doktorun verdiği tedavi ve yöntemler asla ihmal edilmemelidir. Frekanslar, öncelikle enerji bedeni üzerindeki enerji merkezlerini dengeleyecekleri için kişinin yaşam enerjisi artıkça, kendisini daha rahat hissedecektir.

Kozmik enerji frekansları gündelik yaşamda pek çok alanda olumlu etki yaratır. Uygulayıcı frekanslarla  geopatik stres ya da elekro manyetik kaynaklı mekan temizleme de yapabilir.

Yasal Uyarı

Enerji ve bütünsel şifa teknikleri kadim bilgiler olarak da yüzyıllardır aktarılan bilgiler olmakla birlikte aysegulekinci.com’da verilen bilgiler, eğitimler ve enerji dengeleme seansları hiçbir şekilde bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti değildir. Hastalık, tanı ve tedavilerle ilgili mutlaka sağlık hizmeti alınmalı, doktora gidilmelidir. Bu seanslar ya da eğitimler sağlık hizmeti yerine asla ve asla geçmez.

Ayşegül Ekinci, dünyada geçerliliği olan Theta Healing® başta olmak üzere Kozmik Enerji, Kuantum Biofeedback Frekans Teknolojileri Uluslararası Uygulayıcısı ve Eğitmenidir. Aynı zamanda Çığır Açan Tecrübe, İçsel Mühendislik gibi uluslararası kabul edilen içsel farkındalık ve bilinçaltı çalışma yöntemlerinin eğitimcisidir. Bu yöntemleri geliştiren doktor, yogi, şifacı ve psikologlarla ilgili konularda birebir çalışmakta ve kendisi de bir mühendis olarak frekans teorileri ve enerji alanlarında uzun yıllardır çalışmalar yapmaktadır.

Bu site, yazarın aldığı eğitimler ve kendi yaşam deneyimlerinden süzülen bilgilerle oluşturulmuştur. Yapılan eğitimler ise daha kaliteli bir yaşam ve enerji dengeleme amaçlıdır. Daha kaliteli bir yaşam ve bütünsel enerji başta stres yönetimi olmak üzere, bir çok bütünsel konularda önemlidir. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçilere ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.

Site içindeki şifa ve sevgi çemberi, Theta Healing® Meditasyonu üzerinden uygulanan ve yazarın çalıştığı eğitmenlerle birlikte hiçbir karşılık beklemeden oluşturduğu bir destek platformudur.

Dünyayla Konuşuyor


Sosyal mecralarda beni takip edebilirsiniz...Haber listeme üye olun, yeniliklerden haberdar olun...