Kuantum Frekans Enerji ve Bütünsel Terapileri

Kişinin hayat kalitesi ile bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğü, yaşam enerjisinin (Chi, Prana) bedendeki enerji kanallarında ne oranda serbestçe aktığına bağlıdır. Bu enerji akışlarında bir blokaj varsa bu blokaj fiziksel, mental ve duygusal rahatsızlıklara yol açabilir. Fiziksel beden sağlığımızda sorun olan probleme baktığımızda çoğu zaman perde arkasında enerji ya da duygu bedende sorun olduğunu görmek mümkündür.

Bu konuda dünyanın en uzun yaşayan tıp insanı ve uzun yaşama uzmanı Japon Dr. Shigeaki Hinohara’nın tecrübelerine önem vermek gerekir. Living Long, Living Good (Uzun Yaşamak, İyi Yaşamak) kitabının da yazarı olan ve 2017’de vefat ettiği zaman 105 yaşında olan Hinohara, bu konuda ilginç şeyler söylüyor: “Bilim tek başına yetersiz kalabilir. Bilim, hepimizi toplu olarak bir potaya atıyor. Oysa her bir bireyin farklı bir sistemi var. Tabii ki ortak olduğumuz çok nokta var. Her bir insan benzersiz, hastalıklar da insanların kalpleriyle bağlantılı. Hastalığı çözmek için sadece tıp yeterli olmayabilir. Hastanın kalbiyle de ilgilenmek gerekir. Bütünsel yaklaşmak gerekir. Neşesini artırmak gerekir. Hayatta eğlenebilme kapasitesini artırmak gerekir.”

Günümüzde başta Çin Tıbbı olmak üzere birçok bilim insanı kişinin yaşam enerjisi ne kadar rahat akarsa, yaşamı deneyimlemesinin o kadar rahat ve kolay akacağını söylüyor. Fiziksel bedenimizin etrafında tıpkı bir koza gibi titreşim halinde olan diğer bedenlerimiz vardır. Eterik, duygu, astral,  mental ve enerji bedenler kişiye ait birçok kaydı içinde saklar. Bu kayıtlar adeta bir bilgisayar belleği gibi depoya atılır.

İnsanın görünmeyen bedenleri hakkında birçok ezoterik bilgiye rastlamak mümkün. Doğu felsefelerinde yoga, insanın beş bedeni olduğunu anlatır. Buna göre insan beş farklı kosha’dan (kılıf) meydana gelir:

  • Annamaya kosha (fiziksel bedenin etrafındaki alan, katman)
  • Pranamaya kosha (fiziksel bedeni çerçeveleyen, hayat enerjisinin olduğu alan, katman)
  • Manomaya kosha (zihinden oluşan alan, katman)
  • Vijnanamaya kosha (akıl ve zekâdan oluşan alan, katman)
  • Anandamaya kosha (sevgi alanı, katmanı)

Aslına bakarsanız bedenimiz kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinesidir. Toksinler, genetiği değiştirilmiş ya da işlenmiş yiyecekler, gereksiz ve fazladan alınan antibiyotikler, duygusal ve fiziksel travmalar gibi çeşitli sebeplerle kendimizi dengeleme yeteneğimizi köreltiriz.

Kuantum Biofeedback Eductor Frekans Teknolojileri

Kuantum teknolojisiyle çalışan  Scio ve Eductor sistemleri, ilk önce Nasa için tasarlanmıştır. Çok hassas bir şekilde tasarlanmış olan bu sistemler yüksek enerjisel tarama ve biyolojik geribildirim üzerinden çalışmaktadır. Kuantum fiziğinin enerjisel bilgilerine ve mekaniklerine dayalı olarak çalışan sistem, kişinin bilinçaltıyla çalışır ve tarama yapıldığı anda kişinin fiziksel, ruhsal ve mental olarak enerji alanına yansıyan değerleri ölçümler. Kişi üzerinde yapılan ölçüm sırasında kuantum frekansları gönderilerek kişinin verdiği yanıt üzerinden detaylı bir veri listesine ulaşılır. Uzay teknolojisiyle bütünsel enerji taraması olarak bilinen bu sistem  FDA tarafından onaylıdır.

Uygulayıcı, bu veriler üzerinden yine kişinin/danışanın bilinçaltıyla çalışır. Genel dengeleme, enerjisel tarama gibi konularda 1-10 seans önerilir.

Daha sonra kişinin ayda bir seans alması uygundur.

Kuantum Biofeedback Enerji Dengeleme Nerelerde Kullanılır?

Son derece hassas ve gelişmiş bir teknolojiyle üretilen sistem enerji dengeleme konusunda diğer sistemlerle de birlikte uygulanabilir.

Seanslarda kişinin kendi ölçümlenebilir enerjisel verileriyle çalışıldığı için birçok alanda kullanılabilir. DNA aktivasyonunu harekete geçirmeye yardımcı olmak, doğal yaşam enerjinizi (chi) yenileyip canlandırmak, bedeni toksinlerden arındırmak, organların ve bedenin manyetik alanını dengelemek, bağışıklık sisteminin ve metabolizmanın içsel gücünü harekete geçirmeye yardımcı olmak gibi alanlar bu sistemin yardımcı olduğu konuların başında gelir.

Kuantum Biofeedback Enerji Dengeleme seanslarını birebir ya da uzaktan vermekteyiz.

Yasal Uyarı

Unutmayalım ki, bu gelişmiş teknolojiler FDA tarafından kontrol edilip dünyaca ünlü gelişmiş sistemlerin bulunduğu kuantum merkezlerinde kullanılsa da, hastalık tedavisinde doktorun verdiği ilaçlar asla ihmal edilmemelidir.

Enerji dengeleme sistemleri doğru olarak uygulandığında, danışanın yaşam enerjisinde olumlu dönüşümler olacaktır.

Dünyayla Konuşuyor


Sosyal mecralarda beni takip edebilirsiniz...Haber listeme üye olun, yeniliklerden haberdar olun...