Enerji beden dengeleme, farkındalık ve kişisel gelişim mentorluğu yapan Ayşegül Ekinci, bu konuda dünyada geçerliliği olan önemli tekniklerin uygulayıcısı ve eğitmenidir.

Londra ve İstanbul’da yaşayan Ekinci,  danışanlarıyla bire bir, zoom, skype ve uzaktan seans yapmaktadır. Theta Healing® Uluslararası Eğitmeni ve Uygulayıcısı, Kozmik Enerji Master, Magister ve Eğitmeni, Kuantum Biofeedback Teknolojileri Eğitmeni ve Innerengineering, Mucizeler Kursu, Çığır Açan Metot gibi  metotların eğitmenidir. Dünyaca kabul olan yöntemlerin kurucularından birebir eğitimlerini almıştır. Mentorluk programlarında bu teknikleri ve kendi geliştirdiği teknikleri kullanmaktadır.

Ayşegül Ekinci, ünlü mistik ve yogi Sadhguru başta olmak üzere, davranış bilimi konusunda önemli bir isim olan Doktor John Demartini, Gaur Gopal Das, Prof Bill Nelson, Michael Kauffman, Gurmukh Kaur Khalsa,Theta Healing®’in Kurucusu Vianna Stibal ile bire bir çalışmaktadır.

Ayşegül Ekinci, yıllar içinde öğrendiği bir çok tekniği önce kendi bütünsel gelişimi üzerinde uygulamış, tekniklerin geçerliliğini kendi deneyimledikten sonra eğitim programlarına dahil etmiştir.

Eğitmen ve yazar Ayşegül Ekinci,  dünyadaki spiritüel üstatlarla bir araya gelip, “ Ayşegül Ekinci, Dünyayla Konuşuyor ” haber ve röportaj serisine de devam etmektedir.

Hayatın içindeki en küçük detaydan umutla kurduğumuz planlara kadar her şey kâinatın muazzam akışında gerçekleşiyor. Makro ve mikro kozmos, bir bütünün parçacıkları gibi sonsuz bir enerji akışı ve bilgi sistemiyle işliyor. Doğudan batıya kadim öğreti ve felsefeler hep aynı noktada birleşiyor: akışta kalmak.

Peki, akışta kalmak, negatif düşünce kalıplarından özgür olmak, hayat misyonunu bulmak. Tüm bu soruların cevabına nasıl bir farkındalıkla ulaşabiliriz?

Kişi, hayat dediğimiz bu muhteşem serüvenin aslında kendine, varoluşuna yolculuk olduğunu anladığında, aldığı her nefesin kıymetini daha iyi biliyor.  Dünya programı Yüce Yaratan’ın muazzam sistemi içinde bir tekâmül yolculuğu, deyim yerindeyse aslında bir göz açıp kapama süresi. Bu nedenle kişinin kendi olabilmesi, kendi mutluluğunu ve sınırsızlığını kavraması çok önemli.

Şifa konusu çok merak edilen bir konu. Yüce Yaratan bize muazzam bir donanım vermiş. Onunla ne yapacağımız bize bağlı.

Böylece çevresindeki her bir bireyi de doğrudan etkiliyor. Okyanustaki damla etkisi gibi.

Hayat misyonum beni birçok olağandışı olayı tecrübe etmeye yönlendirdi.

Guantanamo Askeri Üssü’nden savaş bölgelerine, Afganistan dağlarından Los Angeles’a, Cannes Film Festivali’nden Hollywood’un kırmızı halı galalarına, Brezilya’da şifacı John of God’la buluşmaya, Gurmukh Kaur Khalsa’yla kundalini yoga yapıp Hindistan’da binlerce insana umut olan tedavileri keşfeden tıp insanlarıyla tanışmaya götüren, alışılagelmişin ötesindeki hayat yolculuğum hem kendimi geliştirmeme hem de yaptığım haberlerle başkalarının hayatlarına dokunup farkındalık yaratmama sebep oldu.

Biliyor musunuz, bu yol, ‘farkındalık’ bazen iniş, bazen de çıkışlarla dolu bir zihinsel ve ruhsal genişleme. Bu nedenle, mentorluk programımda da alışılagelmişin dışına çıkıyorum.

Bu anlamda çalışma tarzım farklı. Danışana özel bir program hazırlıyorum. Bu program onlardan aldığım bilgiler ve tecrübem doğrultusunda şekilleniyor. Genelde bu programdan sonra hayata bakışı değişen danışanlar, programı sürdürmek istiyor. Bu çok güzel bir duygu. İnsan başkalarının hayatına dokundukça zenginleşiyor. Program çerçevesinde konularında her biri özel olan ve bütünsel tedavi için katkıda bulunan kadromuzdaki uzmanlardan da fayda alıyoruz. Homeopati, Naturopati bu yaklaşımların başında gelmekte.”

Mentorluk programında her bir katılımcı, kişiye özel hazırlanan bütünsel enerji dengeleme sisteminde ihtiyaç odaklı ya da çalışmak istediği konu dahilinde çalışabilir. Ayşegül Ekinci’nin programları yoğun olduğundan, mentorluk programı için kontenjan en azından altı ay öncesinden belirlenmektedir. Ekinci, danışanlarına daha faydalı olabilmek için az sayıda kişiyle çalışmayı tercih etmektedir.

Bununla beraber, Theta Healing® Eğitim ve Seansları için sosyal medya ve site üzerinden duyurular yapılmaktadır.

Mentorluk programına ya da diğer bütünsel enerji dengeleme seanslarına maddi olanaklar ya da türlü sebeplerle katılamayanlar, ana sayfadaki “Bugün Nelere Evet Dedin?” sevgi ve şifa çalışmasına herhangi bir ödeme yapmadan katılabilir.

Yasal Uyarı

Enerji ve bütünsel şifa teknikleri kadim bilgiler olarak da yüzyıllardır aktarılan bilgiler olmakla birlikte aysegulekinci.com’da verilen bilgiler, eğitimler ve enerji dengeleme seansları hiçbir şekilde bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti değildir. Hastalık, tanı ve tedavilerle ilgili mutlaka sağlık hizmeti alınmalı, doktora gidilmelidir. Bu seanslar ya da eğitimler sağlık hizmeti yerine asla ve asla geçmez.

Ayşegül Ekinci, dünyada geçerliliği olan Theta Healing® başta olmak üzere Kozmik Enerji, Kuantum Biofeedback Frekans Teknolojileri Uluslararası Uygulayıcısı ve Eğitmenidir. Aynı zamanda Çığır Açan Tecrübe, İçsel Mühendislik gibi uluslararası kabul edilen içsel farkındalık ve bilinçaltı çalışma yöntemlerinin eğitimcisidir. Bu yöntemleri geliştiren doktor, yogi, şifacı ve psikologlarla ilgili konularda birebir çalışmakta ve kendisi de bir mühendis olarak frekans teorileri ve enerji alanlarında uzun yıllardır çalışmalar yapmaktadır.

Bu site, yazarın aldığı eğitimler ve kendi yaşam deneyimlerinden süzülen bilgilerle oluşturulmuştur. Yapılan eğitimler ise daha kaliteli bir yaşam ve enerji dengeleme amaçlıdır. Daha kaliteli bir yaşam ve bütünsel enerji başta stres yönetimi olmak üzere, bir çok bütünsel konularda önemlidir. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçilere ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.

Site içindeki şifa ve sevgi çemberi, Theta Healing® Meditasyonu üzerinden uygulanan ve yazarın çalıştığı eğitmenlerle birlikte hiçbir karşılık beklemeden oluşturduğu bir destek platformudur.

Dünyayla Konuşuyor


Sosyal mecralarda beni takip edebilirsiniz...Haber listeme üye olun, yeniliklerden haberdar olun...