Amy Winehouse’in sorunlu evliliği bitti

Amy Winehouse’in sorunlu evliliği bitti

Ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un sorunlu evliliği sonunda bitti. Ailesinin genç şarkıcıyı uyuşturucuya alıştırdığını iddia ettiği, hatta babasının ‘ kızımı kurtarın yoksa ölecek’ diye Hürriyet’e yakardığı Amy Winehouse’un kocası Blake Fielder-Civil, gönlünü Alman bir modele kaptırdı.

Amy Winehouse çılgınlar gibi sevdiği, bir dargın bir barışık olduğu, beraber uyuşturucu alemleri yaptığı agresif kocası Blake’in, Alman güzel Sophie Schandorff için kendisini terketmesini artık kabullendi. İngiliz basınında çıkan habere göre, şiddet içeren davranışları yüzünden hapishaneye giren oradan da rehabilitasyon merkezine sevk edilen çılgın koca Blake, iyileşir iyileşmez yeni bir aşka yelken açtı. News Of the World gazetesinin haberine göre, yakın arkadaşlarına dert yanan Amy Winehouse, 17 aylık evliliklerinin bittiğini doğrularken, artık biraraya gelmemiz imkansız, dedi.

Uğruna hayatını perişan ettiği kocası Blake’i hala sevdiğini de itiraf eden Amy Winehouse, bir çok ilki kocasıyla yaşadığını da açıklamış. Arkadaşlarına evliliğiyle ilgili sırlarını veren genç şarkıcı, kocası Blake ile birlikte üçlü ilişkilere girdiklerini anlatmış. ‘ Birbirimiz için çıldırıyorduk. Hayvan gibiydik’ diyen Amy Winehouse’un kocası istediği zaman birlikte olmak için kadın partner ayarladığını da belirtmiş. Yakın arkadaşlarının, gerçekten gözlerimiz açıldı dediği ilişki sırasında, şarkıcının kocasıyla birlikte uyuşturucu alarak, tüm zevk limitlerini zorladığı hatta ilişkilerinin seks üzerine kurulu olduğunu itiraf ettiği, ortaya çıktı.

Amy Winehouse’a yakın kaynaklar, şarkıcının kocasını rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonra fırsatı olmasına rağmen görmediğine, çiftin birbirine çok zarar verdiğine, hatta şarkıcının da seks gidince paylaşacak birşeyleri kalmadığını farkettiğini belirtti.

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email