Madonna evliliği ile ilgili sessizliğini bozdu

Son günlerde çıkan “ Madonna’nın evliliği sallantıda” sözleri karşısında sessizliğini bozan ünlü şarkıcı evliliğinin çok sağlam olduğunu söyledi. Hafta başı Los Angeles’da yapılan Grammy Ödül Töreni’ne film yönetmeni olan İngiliz eşi Guy Ritchie olmadan katılan ve parmağına evlilik yüzüğü takmayan Madonna, dedikoduların hedefi haline geldi.

Eşinden ayrılacağı iddia edilen ve genç bir sevgilisi olduğu söylentileri yayılan 47 yaşındaki şarkıcı, Amerikan televizyonuna verdiği röpörtajda söylenenlere şaşırdığını söyledi. Televizyonda “ Evet, gerçekten ayrıldık. Bu yüzden beni her beş dakikada bir arıyor “diyen Madonna, eşi Guy ile birlikte fotoğraflarını gösterek birbirlerine çok yakıştıklarını söyledi. Eşinin de kendisi gibi çok yoğun olduğunu ifade eden Madonna kendisine gösterilen fotoğrafa bakarak, “Keşke traş olsaydı”dedi.

Londra’nın Dockland semtinde yapılan bir film festivaline katılan Guy Ritchie’nin şarkıcı eşine Los Angeles’ta eşlik etmemesi şüpheleri artırmıştı. “Biz en fazla iki hafta ayrı kaldık. O da beş yıl önceydi ” diyen şarkıcı hiç bir zaman bir haftadan fazla ayrı kalmadıklarını açıkladı. Madonna, eşiyle arasında Kabala felsefesinin girdiği şeklindeki iddiaları da yalanladı.

 

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email