Madonna beni seks kölesi yaptı

Brad Pitt’den hamile olan Angelina Jolie’nin sekiz yıllık lezbiyen aşkı olduğunu ileri sürerek dikkatleri çeken model Jenny Shimizu, şimdi de pop müziğin kraliçesi Madonna ile ateşli günler yaşadığını iddia etti.

News of The World gazetesine verdiği özel röpörtajda, “ Madonna beni seks kölesi gibi kullandı” diyen 38 yaşındaki kısa saçlı model, ünlü şarkıcıyla yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlattı. “ Madonna ve  Angelina ile birlikte olmak her erkeğin fantazisidir ” diyen Calvin Klein yıldızı Jenny, gazeteye verdiği özel röpörtajda bu iki güzel kadınla birlikte olduğu için şanslı olduğunu söyledi. Madonna’nın, kendisini bir model katalogunda görüp beğendiğini ileri süren erkeksi görünümlü yıldız, ilişkilerinin nasıl başladığını da şu cümlelerle anlattı: “ Madonna’nın videolarını 14 yaşımdan beri seyrederim.Bir gün onunla birlikte olacağımı hissediyordum. Beni ilişki için kendisi seçti. Katalogda beni görmüş ve beğenmiş.Bir gün ansızın beni arayıp, yemeğe davet etti. Evine yemeğe gittim.O akşam aramızda birşey geçmedi ama günün birinde birlikte olacaktık. Bunu ikimizde biliyorduk .”

Madonna’yla yemek yedikleri akşamdan hemen iki gün sonra bir partide biraraya geldiklerini söyleyen lezbiyen model, “ O akşam birlikte olduk. İnanılmazdı” dedi. Madonna’nın sert görüntüsünün aksine aşk yaparken çok yumuşak ve duyarlı bir aşık olduğunu iddia eden model, ünlü şarkıcının seks için güveneceği birini istediğini de iddialarına ekledi. Aralarında güven oluştuktan sonra Madonna’nın günün herhangi bir saati kendisini arayarak, tatmin olduğunu belirten Jenny Shimizu, Madonna’nın neredeyse 24 saat sekse aç olduğunu ileri sürdü. “ Beni seks kölesi gibi kullandı” dediği Madonna ile ünlü Paris “Girlie Show- Kızlar Turu” zamanında buluştuğunu iddia eden model, “ O Paris’de ben de Almanya’da fotoğraf çekimlerindeydim. Gecenin bir saati benim için uçakta yer ayırtmış. Ritz Oteli’nde gecenin bir yarısı buluşup iki saat seks yaptık” dedi. Madonna’nın inanılmaz bir seksepali olduğunu belirten Jenny Shimizu, pop kraliçesiyle ilişkisi boyunca onun tüm isteklerini adeta köle gibi yerine getirdiğini ve ünlü şarkıcıya hiç bir zaman hayır demediğini iddia etti.

Ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie ile evli olan Madonna’yla bekarken birlikte olduğunu hatırlatan Jenny Shimizu’nun iddialarına göre, lezbiyen model Madonna ile ilişkisine Angelina Jolie ile birlikteyken devam ettirmiş.

 

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA 

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email