Madonna’dan önce hocası İstanbul’a geliyor!!!

HOLLYWOOD YILDIZLARININ DÜNYACA ÜNLÜ YOGA HOCASI TÜRKİYE’YE GELİYOR!

Madonna, Cindy Crawford, Courtney Love gibi dünya starlarının yoga ustasıGurmukh Kaur Khalsa, 28-29 Nisan tarihleri arasında , ‘İnsanın kendi mükemmelliğine ulaşması’ olarak tanımladığı ‘Kundalini Yoga” workshoplarını gerçekleştirmek için Türkiye’ye geliyor.

 

Ünlülerin Kundalini Yoga Hocası Gurmukh Kaur Khalsa

Beden, zihin ve ruhun mükemmel uyuma ulaşmasından doğan içsel güç ile hayata yeni bir pencere açmanın yolu olarak bilinen Kundalini Yoga öğretisinin ünlü yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa İstanbul’a geliyor. Gurmukh; Kundalini Yoga’yı Türkiye ile tanıştıran öğrencisi, kundalini yoga eğitmeni ve ünlü yaşam koçu Esra Banguoğlu Oğut ile birlikte Ay-Ra organizasyon tarafından düzenlenen 2 günlük workshop’la İstanbul’lularla buluşacak.

İlk adı , ‘Evrende herkese yardım eden kişi!” anlamını taşıyan Gurmukh Kaur Khalsa bir yandan sahibi olduğu Los Angeles’taki ‘Golden Bridge’ Kundalini Yoga ve Meditasyon Merkezi’nde eğitimlerine devam ederken, bir yandan da Kundalini Yoga öğretisini anlatmak üzere dünyanın dört bir yanında seminerler ve workshoplar veriyor.

30 yıllık Kundalini Yoga öğretmenliği boyunca Madonna, Cindy Crawford, Courtney Love, gibi dünya starlarına eğitim veren Gurmukh Kaur Khalsa, ‘İnsanın Sekiz Yeteneği’ ve ‘Cömert, Güzel, Mutlu’ adlı kitapları ile de tanınıyor.

2005 ve 2008 yıllarında Türkiye’de verdiği workshoptan sonra, 28-29 Nisan tarihlerinde üçüncü kez Türkiye’ye gelecek olan Gurmukh Kaur Khalsa’nın bu seferki workshop’u “Evrensel Bereket ve Bolluk Bilinci” ve “Kendin ile Aşk” başlıklarını taşıyor.

Son kitabının ön sözünü yazan Cindy Crawford’un: “Keşke dünyadaki herkes onun dersine gelebilse ve enerjisini birebir deneyimleyebilse, kendi ışığı ile tüm odayı aydınlatıyor. Bize verdiği güç ve güven, harikulade” dediği Gurmukh’un iki günlük workshop’unda katılımcılar benzersiz deneyimler yaşayacağa benziyor.

28-29Nisan günlerinde gerçekleşecek workshoplara , katılmak için rezervasyon yaptırmak ise şart.

 

PROGRAM BİLGİLERİ

TARİH 28-29 Nisan 2012

SAAT 18.30-22.30

KAYIT: AYRA ORGANİZASYON

www.ayrasehri.com

bilgi@evrendentorpilimvar.com

TEL: 0538 552 08 70

28 Nisan Cumartesi

Evrensel Bereket ve Bolluk Bilinci

-Kundalini Yoga Kriya(teknikleri

-Kundalini Yoga meditasyonları

-Yaşam Koçluğu teknikleri( İzin vermenin 9 adımı)

29 Nisan Pazar

Kendin ile Aşk

Kundalini Yoga Kriya(teknikleri

-Kundalini Yoga meditasyonları

-Yaşam Koçluğu teknikleri ( İçsel rehberlik ne demektir? Buna nasıl ulaşır, nasıl deneyimleriz?)

 

 

 

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment