MJ nasıl öleceğini yıllar önce hissetmiş

Temmuz ayında yapacağı Londra şovuna günler kala, beklenmedik ölümüyle dünyayı şoke eden Michael Jackson, hayattayken olduğu gibi ölümüyle de şaşırtmaya devam ediyor.

Londra’da vereceği, ‘ This is it-Benden bu kadar’ adlı veda şovuna hazırlanan efsane sanatçının, yaşadığı stres ve aldığı morfin benzeri ağır ağrı kesiciler nedeniyle kalbinin durduğu tahmin edilirken, iki yıl evli kaldığı eski eşi Lisa Marie Presley’den de ilginç bir açıklama geldi. Myspace adlı internet blogunda, Michael Jackson’un ölümünün ardından duygularını ifade eden eski eş, ‘ nasıl öleceğini yıllar önce hissetmişti’ dedi.

Michael Jackson’la, 90’lı yıllarda iki yıl evli kalan ünlü şarkıcı Elvis Presley’in kızı Lisa Marie(41), Michael Jackson’la 14 yıl önce aralarında geçen bir konuşmayı kendine ait internet blogunda yazdı.

Lisa Marie, Jackson hayranlarını şaşırtacak anısını şöyle anlatıyor: ‘ Derin bir sohbet içindeydik. Babamın nasıl öldüğünü konuşuyorduk. Birden durdu ve bana çok keskin bir ifade ile baka kaldı. Oldukça sakindi. ‘ Korkarım, benim sonumda onun gibi olacak’ dedi. Hemen fikrini değiştirmeye çalıştım. Ama umursamaz gözüküp,omuzlarını silkti. Sanki bilmemi istiyordu’.

Bir zamanlar evli olduğu Michael Jackson’un ölüm haberini duyar duymaz aklına gelen bu anıyla irkilen ve hiç durmadan ağladığını ifade eden Lisa Marie, Jackson’un çocuklarına da çok düşkün olduğunu yazdı.

 

Ayşegül EKİNCİ/LONDRA

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

PAYLAŞ: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email